У Харкові поліцейські навідалися до родин переселенців

Харківські поліцейські та волонтери відвідали родини вимушених переселенців

Громадяни отримали гуманітарну допомогу, діти – солодощі. Школярі також дізналися про принципи спілкування з незнайомцями і безпеку в соціальних мережах. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Поліції Харківської області.

Працівники сектору ювенальної превенції ВП ХРУП № 1 разом з керівником громадської організації "Рестарт плюс" Ігорем Подневіним доставили гуманітарну допомогу громадянам, які через військову агресію залишили свої домівки у Куп’янському районі та наразі мешкають у Харкові.

У формі гри правоохоронці нагадали дітям про необхідність відвідування онлайн-навчання, обережного спілкування із незнайомими особами та дотримання безпеки у соціальних мережах. Гості пригостили малечу солодощами та побажали наснаги в навчанні й гарного настрою.

Дорослим передали 170 продуктових наборів та засоби гігієни.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Мер Харкова відповів на обурення українців, військові підтримали

Ігор Терехов відповів на "скандальну" статтю видання Forbes, яке опублікувало видатки бюджетів обласних центрів України на благоустрій та оборону країни. В цьому рейтингу Харків опинився на передостанньому місці за кількістю виділених коштів на ЗСУ.

Мер Харкова повідомив, що за час повномасштабної російської агресії з бюджету Харкова було виділено 825 мільйонів гривень на забезпечення оборони та безпеки міста. У 2023-му – 474 мільйони гривень.

"Усі бригади, які зверталися за підтримкою до Харкова, отримали цю підтримку. Жодній військовій частині ми не відмовили.

Крім цього, практично всі комунальні підприємства міста системно і безоплатно надають необхідну допомогу армії та іншим структурам, задіяним у захисті нашої країни та її населення", – підкреслив Ігор Терехов.

Хто з військових підтримав мера Харкова, та на що ще витрачають гроші з бюджету – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися