У Харкові перейменували залізничну станцію

Сьогодні на сесії затвердили одне з перейменувань у Харкові

Залізничну станцію "Харків-Балашовський" перейменували сьогодні, 22 листопада, рішенням позачергової сесії Харківської міської ради, повідомляють "Коментарі. Харків".

Відтепер станція носитиме назву "Харків-Слобідський".

Довідка. "Харків-Балашовський" — вантажна станція 2-го класу Харківського залізничного вузла. Розташована між платформами Верещаківка та 13 км у Слобідському районі Харкова. Один із 4-х залізничних вокзалів міста. Обслуговує приміські потяги Люботинського та Золочівського напрямків. Один із двох вокзалів, який обслуговує потяги далекого сполучення.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Мер Харкова відповів на обурення українців, військові підтримали

Ігор Терехов відповів на "скандальну" статтю видання Forbes, яке опублікувало видатки бюджетів обласних центрів України на благоустрій та оборону країни. В цьому рейтингу Харків опинився на передостанньому місці за кількістю виділених коштів на ЗСУ.

Мер Харкова повідомив, що за час повномасштабної російської агресії з бюджету Харкова було виділено 825 мільйонів гривень на забезпечення оборони та безпеки міста. У 2023-му – 474 мільйони гривень.

"Усі бригади, які зверталися за підтримкою до Харкова, отримали цю підтримку. Жодній військовій частині ми не відмовили.

Крім цього, практично всі комунальні підприємства міста системно і безоплатно надають необхідну допомогу армії та іншим структурам, задіяним у захисті нашої країни та її населення", – підкреслив Ігор Терехов.

Хто з військових підтримав мера Харкова, та на що ще витрачають гроші з бюджету – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися