У Харківській області відкрили простір для молоді: на черзі ще чотири

У Пісочині відкрили Молодіжний центр за підтримки ЮНІСЕФ

У п’яти пілотних громадах, де впроваджуються проєкти ЮНІСЕФ, за планом буде відкрито Молодіжні центри. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ХОВА.

Першими таку ідею втілили в Пісочинській громаді. Згодом Молодіжні центри планують реалізовувати у Валківській, Кегичівській, Чугуївській та Балаклійській громадах.

У відкритті Центру взяли участь заступник Виконавчої директорки ЮНІСЕФ Тед Чайбан і голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде, які перебувають з робочим візитом на Харківщині.

Наразі в Пісочинській громаді проживає 3782 дитини, з яких 128 – з інвалідністю.

Як зазначив під час відкриття Молодіжного центру начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, громада співфінансувала цей проєкт.

"Головна мета – навіть у такі непрості часи створити майданчики для самореалізації молоді, адже за ними наше майбутнє. Унікальна співпраця з ЮНІСЕФ допомогла швидко відкрити цей Молодіжний центр. Ми підтримуємо ті цінності, які запроваджує ЮНІСЕФ: захист прав дитини, впровадження сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, денний догляд та турбота про дітей з особливим освітніми потребами", – наголосив Олег Синєгубов.

Молодіжний центр розміщено у безпечному просторі, тут вже облаштували студію звукозапису, навчальне середовище, місце для проведення тренінгів та семінарів. Окрім того, активна молодь взяла участь в розробці дизайну інтер’єру приміщень. Молодіжний центр назвали "1664" на честь дати заснування Пісочина.

"Молодіжний центр потрібен для того, щоб просувати наші проєкти, проводити різні заходи, наприклад, вивчати англійську. У планах – створення громадської організації. Ми вже сформували бачення та план роботи на перший місяць і долучатимемо громадськість до обговорень, чим їм цікаво тут буде займатися. Поки готувалися до відкриття Центру, то встигли провести 3 фокус-групи щодо потреб молоді, пройшли сертифіковані тренінги з менеджменту", – розповіла керівниця Пісочинського Молодіжного центру "1664" Валерія Безкровна.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Харків’янина змусили заплатити 370 тисяч боргу: кому був винен чоловік

Понад 370 тисяч гривень аліментів стягнули державні виконавці Індустріального відділу ДВС у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію відомства.

Наразі донька вже отримала кошти в повному обсязі, які її батько самостійно не сплачував протягом року. Відповідну суму арештували на рахунках боржника, куди надійшли грошові виплати при його звільненні.

Нагадаємо, що у разі прострочення щомісячних перерахувань аліментів, визначених законодавством, також передбачена сплата штрафних санкцій, зокрема: за 1 рік несплати – 20%, за 2 роки – 30%, за 3 роки – 50%. Дія воєнного стану цю норму не скасовує.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися