У Харківській області продовжуються перевірки: що на контролі

На Харківщині продовжуються перевірки тендерних закупівель

В межах засідання робочої групи "Прозорість і підзвітність" під головуванням її очільника – заступника начальника Харківської ОВА Євгена Іванова – учасники обговорили хід реалізації програми "Прозорість і підзвітність" у Лозівському районі. Там створили аналогічну обласній робочу групу, до якої увійшли представники органів місцевого самоврядування та громадськості, правоохоронці та працівники СБУ. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ХОВА.

"Засідання робочої групи в Лозівському районі відбуваються щотижня, згідно плану, розбирають правомірність актуальних та проведених тендерних закупівель. За результатами проведеної роботи, грубих порушень не виявлено", - зазначив Євген Іванов.

Крім того, обговорили важливість найшвидшого створення нових офіційних сайтів Лозівської та Куп’янської районних військових адміністрацій.

"До роботи долучаємо фахівців Департаменту цифрової трансформації регіону Харківської обласної військової адміністрації. Необхідно не тільки створити офіційні сайти. але й забезпечити їх якісне наповнення", - додала секретар робочої групи "Прозорість і підзвітність" та керівник апарату Харківської ОВА Вікторія Белявцева.

Також у межах засідання розглянули результати проведених закупівель та укладених договорів Департаментом капітального будівництва Харківської ОВА.

"В межах діяльності робочої групи "Прозорість і підзвітність" були виявлені технічні порушення в проведенні тендеру щодо капітального ремонту багатоквартирного будинку в Руській Лозовій. Цей інцидент не завдав шкоди державі. Щодо відповідальної особи було відкрито дисциплінарне провадження та оголошено догану", - зазначила перша заступниця директора Департаменту капітального будівництва Харківської ОВА Євгенія Іванська.

picture

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ. Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Корисні контакти – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися