Ігор Терехов повідомив, чи будуть надалі безкоштовно годувати у Харкові

Рік тому у Харкові почали видавати безкоштовні гарячі обіди

Рівно за рік роботи пунктів видачі безкоштовного гарячого харчування мешканці міста Харкова отримали понад 10 млн порцій обідів. Про це 1 грудня у своїх соцмережах повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, інформують "Коментарі. Харків"

"І ця цифра – не суха статистика. За кожною порцією стоять реальні люди, які потребували конкретної підтримки, історії життя харків'ян, яке нам вдалося полегшити в ці складні часи", - зазначив мер.

Ігор Терехов подякував усім причетним до цього проєкту і підкреслив, що муніципальні пункти видачі харчування працюватимуть і надалі.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ. Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Корисні контакти – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися