Десять Tesla закупили благодійники для рятувальників: з якою метою

Харківські рятувальники отримали 10 систем зберігання енергії «Tesla Powerwall 2» від благодійної організації

30 листопада до Харківського гарнізону ДСНС в якості гуманітарної допомоги надійшло 10 систем зберігання енергії "Tesla Powerwall 2", контролери "Backup Gateway 2" та інвертори "Sunny Boy 2.0". Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію обласного главку ДСНС.

Це стало можливим за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Інституту телекомунікацій — Національний дослідний інститут (м. Варшава), Харківської обласної та районної військових адміністрацій, а також завдяки зусиллям благодійної організації  Благодійний фонд Євгена Пивоварова.

Дані засоби – це інтегровані системи батарей, перезарядні літій-іонні акумулятори потужністю 13,5 кВт/год, які здатні забезпечувати накопичення енергії, автономне живлення, контроль за часом та мають змогу швидко підключатись до будь-якого об’єкту. Отже, у разі відключення електроенергії ці системи допоможуть повністю забезпечити електроживленням будівлі пожежно-рятувальних частин або Пунктів Незламності на тривалий час.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ. Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Корисні контакти – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися