Школярів Харківщини знову відправили на карантин

Карантин оголосили у 42 школах та 7 філіях навчальних закладів Харківської області

Станом на 17 лютого, в Харківській області більше четвертини школярів хворіють на грип та ГРВІ. Про це "Коментарі. Харків" дізналися у перс-службі Харківської обласної державної адміністрації.

В Харківській області хворіють 3 тисячі 230 учнів різних шкіл, а деякі навчальні заклади припинили заняття через карантин. Незаплановані канікули в учнів із 42 шкіл та 7 філій.

Всі школи закрили у Лозовій. Це 23 школи та 6 філій.  На карантин також пішли по одній школі із Лозівського, Великобурлуцького районів, школа в Малоданилівській ОТГ та Чугуєві.

У Красноградському районі на карантині дитячий садок. Дошкільний заклад та школу закрили у Чкаловській ОТГ.

Крім того закриті дві школи у Барвінківському районі. На карантині перебувають по чотири навчальні заклади у Вовчанському та Харківському районах і 16 класів в 5 школах та 3 навчальні заклади у К’упянську.

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що Харківська область єдина в Україні, де захворюваність на грип не перевищила епідпоріг. З кожним днем хворих на грип та ГРВІ стає все більше. Понад 60% хворих – діти.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися