Під Харковом судили жінку за домашнє насильство над чоловіком

Через сварку з чоловіком мешканка Харківщини сплатить штраф

В Ізюмському районі Харківської області через сварку з цивільним чоловіком судили жінку. Про це "Коментарі. Харків" дізналися у прес-службі Ізюмського міськрайонного суду області.

За інформацією суду, 12 лютого 2020 року жінка вчинила сварку зі своїм співмешканцем та нецензурно лаялася на нього. У чоловіка це викликало "відчуття емоційної невпевненості та завдало шкоди його психічному здоров’ю".   

Цивільна дружина визнала свою вину, розкаялася та запевнила суд, що в подальшому не допустить подібної поведінки. 

Суд визнав жінку винною у вчиненні домашнього насильства по відношенню до свого цивільного чоловіка (ч.1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення). У якості покарання їй призначили штраф. Щоправда його розмір не повідомляється. Крім того, жінка має сплатити судовий збір на користь держави в розмірі 420,40 гривень.

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що під Харковом судили жінку за те, що її син прогулював школу. За перший семестр навчального року дитина всього три рази дійшла до навчального закладу.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися