У Харківському метро з'являться ще турнікети для оплати проїзду банківською картою

Безконтактна оплата з'явиться на ще трьох станціях

У Харківському метрополітені з завтрашнього дня, 4 грудня, запрацюють нові турнікети для оплати банківською картою. Про це повідомляє Департамент цифровий трансформації Харківської міської ради.

Апарати для оплати проїзду безконтактної карткою поставлять в вестибюлях №1 і №2 на станціях метро "Індустріальна" і "Палац спорту", а також у вестибюлі №1 на станції "Завод імені Малишева".

Нагадаємо, систему оплати проїзду в Харківському метрополітені банківськими картами запустили ще у вересні. Турнікети для безконтактної оплати проїзду вже працюють в вестибюлях станцій метро "Держпром", "Метробудівників", "Архітектора Бекетова", "23 Серпня", "Ботанічний сад", "Університет", "Спортивна", "Завод імені Малишева", "Захисників України "," Академіка Барабашова "," Проспект Гагаріна "," Пушкінська "," Олексіївська "і" Перемога ". Протягом чотирьох місяців апарати з'являться на всіх станціях.

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" збирається витратити 50,35 мільйона гривень на обслуговування ескалаторів всіх станцій. У документації до торгів сказано, що загальне число ескалаторів в міській підземці становить 45 одиниць, з яких 13 знаходиться на Холодногірсько-заводській лінії, 13 - на Салтівській та 19 - на Олексіївській.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися