У Харківському метро продовжують встановлювати турнікети для оплати банківською картою

Тепер безконтактна оплата додалася ще на чотирьох станціях

У Харківському метрополітені додалися ще чотири станції по оплаті банківською картою. Про це повідомляє Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради.

Турнікети для безконтактної оплати проїзду в Харківському метрополітені почнуть працювати з 16 грудня. Їх запускають на чотирьох станціях метро "синьої" гілки.

Апарати для оплати проїзду банківською картою з'являться в вестибюлях №1 і 2 на станції метро "Героїв Праці", у вестибюлях №1 на станції метро "Студентська" і станції метро "Академіка Павлова", а також у вестибюлі №2 на станції метро "Академіка Барабашова".

Нагадаємо, систему оплати проїзду в Харківському метрополітені банківськими картами запустили ще у вересні. Турнікети для безконтактної оплати проїзду вже працюють в вестибюлях станцій метро "Держпром", "Метробудівників", "Архітектора Бекетова", "23 Серпня", "Ботанічний сад", "Університет", "Холодна гора", "Центральний ринок", "Південний вокзал", "Проспект Гагаріна", "Спортивна", "Завод імені Малишева", "Палац спорту", "Армійська", "Тракторний завод", "Ім. О.С. Масельського", "Індустріальна", "Захисників України", "Академіка Барабашова", "Пушкінська", "Олексіївська" і "Перемога". Протягом чотирьох місяців апарати з'являться на всіх станціях.

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" збирається витратити 50,35 мільйона гривень на обслуговування ескалаторів всіх станцій. У документації до торгів сказано, що загальне число ескалаторів в міській підземці становить 45 одиниць, з яких 13 знаходиться на Холодногірсько-заводській лінії, 13 - на Салтівській та 19 - на Олексіївській.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися