Відомий харківський лікар розкритикував звернення Володимира Зеленського на Новий рік

Харківський лікар пояснив, що в Україні демографічна катастрофа

Завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що демографічна катастрофа в Україні проходить непомітно для влади. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Ніхто не підказав президенту, що" майже 300 тисяч нових громадян "- це сумний антирекорд України, досягнутий саме в його каденцію. Що протягом 6 років (з 2008 по 2013) в Україні народжувалося понад 500 тисяч. Аргумент "це ж з Кримом і Донбасом" не працює, тому що у 2014 році вже не було Криму та ОРДЛО, але з 2015 року кількість новонароджених зменшилася більш ніж у півтора раза. Крім того, і відносний показник впав нижче 8/1000. Далі буде лише гірше, тому що діти, народжені в 1998-2002 (менше ніж 400 000), вступають в вік дітонародження. Та й значна їх частина поза Україною ", - написав лікар.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський окремо привітав харків'ян з Новим роком.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Алекс

9 січня 2021, 03:49

Причина демографической катастрофы - насаждение эгоизма, карьеризма и потребленчества, а также нищета в нищей колонии запада с неонацистами и марионетками олигархов и сатанинского запада у власти. В Украине произошел майдано-неонацистский переворот и установился майдано-неонацистско-колониальный режим, принесший нищету, колониальный статус Украины, легализацию и беспредел неонацистских организаций (Азов ПС Свобода С14 Айдар и др). Без замены власти на адекватную ненацистскую (не на грантоедов Сороса ,МВФ, USAID) и денацификации этих неонацистов и всего общества, никакой нормальной жизни не будет в Украине.

Игнис

4 січня 2021, 15:07

Владимир, ну с Украине боярку тоже хлещут, так что шлемы не нужно перестёгиавть)

Владимир

4 січня 2021, 06:58

Дед Миха, а почему ты еще тут ,езжай на пмж в рашу и пей любимый свой боярышник

Владимир

4 січня 2021, 06:56

Дед Миха, а кто стремится ?Мои родственники наоборот хотят оттуда уехать ,там полная жопа .

изя

3 січня 2021, 23:33

не бреши вам бы уто раскритиковать сразу.брехня не бреши демография прям.там.

Дед Миха

3 січня 2021, 14:53

А сказать практически нечего! Из-за нищеты, молодые семьи детей не рожают(лучше завести собачку-сдохнет не так жалко). И нечего прикрывася Донбассом и Крымом! Было бы у нас лучше-к России бы не стремились! А демография--дайте нормальную(а не призрачную, продиктованную америкосами), и вот она __ на блюдечке!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися