У Харківській області тестуватимуть систему оповіщення населення

У департаменті пояснили, що означає кожен з тривожних сигналів

У середу 20 січня в Харківській області перевірять системи оповіщення населення. Електросирени включать о 14:25. Про це повідомили в департаменті цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації.

"Переривисте звучання електросирен означає: "Увага всім!". Почувши звучання, необхідно включити телебачення (UA: Харків) або радіомовлення (проводове або ефірну на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. Надалі діяти відповідно до отриманої інформації. Під час планової технічної перевірки зберігайте спокій і продовжуйте свої справи", - пояснили в департаменті.

До цього роботу сирен в харківському регіоні перевіряли 21 жовтня минулого року.

Як повідомляло видання "Харків.Коментарі", рух вантажівок по території Харкова заборонено. Транзитний рух і рух вантажних автомобілів, маса яких перевищує 8 тонн, був заборонений до 11:00 завтрашнього дня через снігопад.

"Це пов'язано з погіршенням погодних умов в місті і необхідністю негайної організації проведення робіт з прибирання снігу на вулично-дорожній мережі з залученням техніки великої механізації", - повідомили в міськраді.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися