Екс-дружина Кернеса тепер володіє особняком, де раніше знаходився офіс «Партії регіонів» (ФОТО)

Гайсинська тепер володіє будівлею, яка багато років було офісом "Партії регіонів"

Оксана Гайсинська стала засновницею ТОВ "Веберз", яке володіє особняком на вул. Скрипника, 4. Про це повідомили в Харківському антикорупційному центрі, посилаючись на Єдиний реєстр юридичних осіб.

lrzXvEMFW7jar4ftJzOIs6280.jpg

Відзначається, що дана будівля багато років було офісом обласної організації "Партії регіонів", а останнім часом там була зареєстрована облорганізація партії "Блок Кернеса - Успішний Харків".

Ще недавно засновниками ТОВ "Веберз" були люди з оточення Геннадія Кернеса - Віталій Печура, Ігор Тирнов, Андрій Челобітчиков, а також Віра Захарова. Але в кінці лютого всі вони переписали свої частки на Оксану Гайсинської.

Нагадаємо, з погіршенням здоров'я колишнього мера Геннадія Кернеса його стан та власність почали переходити в руки його цивільної дружини Оксани Гайсинської та її сина Родіона. В кінці минулого року в їх руках вже були сконцентровані десятки фірм, які мають безпосереднє відношення до Харкова та його життя. Раніше "Коментарі" більш детально розповідали про те, як деякі активи Кернеса від його довірених осіб потрапили у власність Оксани Гайсинської.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Ирина

7 березня 2021, 09:09

С собой никто и ничего на тот свет не заберет. Зачем отбирать у народа то что тебе не принадлежит

Ольга

7 березня 2021, 08:20

Это все украдено у народа

Владимир

7 березня 2021, 06:32

Хищница в деле!

Александр

7 березня 2021, 06:08

Гена, 100%

Гена

6 березня 2021, 22:03

Эти все активы украдены у харьковчан и должны быть возвращены громаде!!!

Сергей

6 березня 2021, 01:47

Почему не вернуть это всё в собственность города???

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися