Директору "Коксохіму" повідомили про підозру: Незаконне забруднення повітря (ФОТО)

"Коксохім" понад пів року порушував екологічні норми

У Харкові "Коксохім" понад пів року грубо порушував екологічні норми: здійснював наднормативні викиди забруднювальних речовин в повітря без відповідного дозволу. Про це повідомили в пресслужбі поліції Харківської області.

Відзначається, що посадові особи підприємства раніше вже притягувалися до адміністративної відповідальності за недотримання вимог щодо охорони атмосферного повітря. Попри це вони і далі продовжили ігнорувати приписи державних контролюючих органів щодо обов'язкового отримання дозволу на викиди забруднювальних речовин. Сьогодні, 24 березня, директору підприємства повідомили про підозру у вчиненні злочину. Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 241 (забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України.

Директору загрожує покарання у вигляді обмеження волі  до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк або без такого. Наразі вживаються заходи щодо встановлення та притягнення до відповідальності всіх посадових осіб, причетних до забруднення атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля речовинами, відходами промислового виробництва внаслідок порушення спеціальних правил.

Нагадаємо, суд не зміг розібрати, що експерти написали у висновку про забруднення атмосферного повітря "Новомет", тому повернув позов про відшкодування назад прокурору
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися