У Харкові за 25 мільйонів встановлять стелу з українським прапором

На державному рівні прийняли рішення про встановлення стел у всіх обласних центрах України

У Харкові до 30-річчя незалежності України на перетині Соборного спуску і вулиці Клочківській встановлять стелу з державним прапором. Про це повідомили в харківському антикорупційному центрі.

Відзначається, що 25, 7 мільйонів виділили на капітальний ремонт зеленої зони вздовж Сергіївського Майдану. З цих 25,7 млн грн - приблизно 21 млн - це установка стели з Державним Прапором України. Рішення про встановлення таких стел у всіх обласних центрах України прийнято на державному рівні та буде присвячено до 30-річчя Незалежності України. З обласного бюджету на установку стели виділили 10,5 мільйона. Аукціон повинен відбутися 21 квітня.

Нагадаємо, стела - це кам'яна, мармурова, гранітна або дерев'яна плита (або стовп) з висіченими на ній текстами або зображеннями. Встановлюється в якості похоронного або пам'ятного знака.

Раніше "Коментарі" розповіли, що в Харкові з 6 квітня та до 11 червня заборонять рух транспорту по Динамівській вулиці. КП "Харківські теплові мережі" ремонтуватимуть магістральний трубопровід. Відзначається, що рух транспорту перекриють по вул. Динамівської на ділянці від вул. Трінклера до пров. Фанінський. Об'їзд закритої ділянки організують по прилеглих вулицях: Сумської та Білій Акації.




Андрей

6 квітня 2021, 23:28

Юрий, у тебя фантазия типичного шизофреника, им тоже весь мир мерещится злым, провокативным. Ты не жалей денег на лекарства, ещё есть шанс, что они тебе помогут, хотя ... https://youtu.be/IYim9SEp-cQ

Активист

6 квітня 2021, 13:21

Людям жрать нечего локдауны последние копейки выбивают. Ну что же будут во всех областных центрах до дня независимости поститься и питаться патриотизмом и духовной пищей.

Виталий

6 квітня 2021, 06:45

Один кресты ставил, эти флаги.

Дед

5 квітня 2021, 20:24

Мудочье упоротое.медецина,наука,образование денег не требует?

Дед

5 квітня 2021, 20:23

Мудачье упоротре.бол

Slavon

5 квітня 2021, 19:02

А другого места нет, куда такие бабки потратить?

Юрий

5 квітня 2021, 18:47

Андрей, какой же ты негодяй-провокатор! Видно с тобой не поделились, поэтому ты такой злой и завистливый и в семье у тебя не всё благополучно...

Саня

5 квітня 2021, 18:39

Ибаньки!

Юрий

5 квітня 2021, 18:33

Мать вашу, некуда деньги девать! Это что жизненная необходимость, в то время, когда некоторым не за что покушать купить. Поднемите экономику, дайте людям хорошую зарплату, пенсию, а вот тогда и подумайте ставить стеллу или нет...

Роман

5 квітня 2021, 17:59

Какая нахуй Стелла дороги суки сделайте в области.

Олег

5 квітня 2021, 17:46

От распада страны стелы не спасут

Пенсионерка

5 квітня 2021, 17:30

Некуда деньги девать? Отдайте в онкоцентр для больных деток А то следующие 30 лет некому праздновать будет Сволочи! Показушники!

Cccp.

5 квітня 2021, 16:55

Совсем мозгом тронулись, кому он нахер нужен. О людях подумайте, а не о бревне с тряпкой.

Ру

5 квітня 2021, 15:46

Бред

Андрей

5 квітня 2021, 14:35

Ну наконец то, давно уже пора. А если кто-то так сожалеет о деньгах, то где вы были, когда гепа прогадил (своровал) 30 млн на гирлянду, 6 млн на одноразовый двп домик дедушки мороза, клумбы за 30 млн, которых больше нет, лавочки и другой мусор?

Виталий

5 квітня 2021, 14:12

Идиоты! Некуда деньги девать? Маразм! Отдайте простым людям!

Тарас

5 квітня 2021, 14:02

50 % українців за межею бідності, а ми ставимо стели за 25 000 000 грн . Це що, пір під час чуми (ковіда) ?????????????????? Чи може піар під час чуми (ковіду) ??????

Алексей

5 квітня 2021, 13:48

Конечно весьма важное событие - стела за 21,5 млн и жовто-блакитна ганчірка за 4,2 млн. Маразмом это назвать будет мягко сказано, когда кругом болезни, нищита и засрань. Слава Украине! Придурки

Кроме Фрейда

5 квітня 2021, 13:45

Зачем Харькову столб за 20 миллионов?

Наталья

5 квітня 2021, 13:32

Больше некуда потратить 25 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися