У Харкові жителям з п'яти районів відключили воду (АДРЕСИ)

Харківські комунальники проводять ремонтно-відновлювальні роботи

У Харкові 23 квітня мешканці п'яти районів до вечора залишаться без води. Про це повідомили в пресслужбі КП "Харківводоканал".

Комунальники відзначили, що воду відключать до вечора через проведення ремонтно-відновлювальних робіт. У КП перепрошували за тимчасові незручності.

Водопостачання тимчасово припинять за такими адресами:

Шевченківський район:

вул. Софіївська (п/с), вул. Балакірєва, 20 (п. №1, стояк), вул. Ахсарова, 18 (п. №6), пр. Людвіга Свободи, 24 (п. №2, спарений стояк) до 20:00 23.04.21 р.

Київський район:

вул. Каразіна, 7/9 (стояк), вул. Пушкінська, 18 (п. №1) до 20:00 23.04.21 р.

Московський район:

Салтівське шосе, 155/93 (п. №5, стояк), пр. Ювілейний (50 років ВЛКСМ), 61 (п. №1, стояк), 69 (п. №1, стояк) до 20:00 23.04.21 р.

Немишлянський район:

Салтівське шосе, 248-а (п. №3, стояк) до 20:00 23.04.21 р.

Холодногірський район:

пров. Верховський, 5 (п. №1, стояк) до 20:00 23.04.21 р.

Нагадаємо, на 4-ту сесію Харківської міської ради був запрошений всесвітньовідомий дитячий лікар Євген Комаровський, який розповів депутатам про особливості лікування та розповсюдження коронавірусу в Україні й закликав їх доносити цю інформацію до своїх виборців. Також лікар звернувся до депутатського корпусу міста Харкова з двома проханнями: одне - від імені лікарів і місцевих жителів, друге - особисто від себе.

"Це ініціатива Всесвітньої організації охорони здоров'я, де заможні держави "скидаються" для допомоги бідним. Вакцина, яка приїхала, - це вакцина безкоштовна для України. Вона призначена для найбільш "нещасних", тобто для глибоко літніх людей, інвалідів, для лікарів, які на передовій. Тому якщо раптом виявиться, що хтось із депутатів щепився Pfizerом, ще й почне розповідати про це на весь світ, це буде ганьба на всю країну. Я б не хотів червоніти за депутатських корпус мого міста, тому дуже вас про це прошу", - присоромив лікар депутатів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися