У Харкові на вихідні сім автобусів та два трамваї змінять свій маршрут (ПЕРЕДУМАЛИ)

У Харкові трамвай №1 тимчасово не ходитиме

У Харкові, 25 квітня, з 10.00 до 11.00 громадський транспорт змінить схему руху. Про це повідомили в Департаменті інфраструктури та відзначили, що зміни пов'язані з проведенням робіт по демонтажу нежитлової будівлі.

Швидше за все мова йде про покинутий елеватор який пообіцяли підірвати саме 25 квітня та саме з 10:00 до 11:00. Нагадаємо, сама будівля знаходиться на вулиці Чоботарській. Це буде вже друга спроба підірвати його.

Таким чином рух транспорту заборонили по вул. Євгенія Котляра на ділянці від вул. Чоботарській до Великої Панасівської. Також забороняється виїзд транспортних засобів з вул. Чоботарській на вул. Євгенія Котляра при русі в сторону до вул. Полтавський Шлях.

Крім цього, автобусні маршрути №238е, 250е, 277е, 278е, 282е, 302е, 303е змінять напрямок руху та курсуватимуть наступним чином: вул. Євгенія Котляра - вул. Чоботарська - вул. Велика Панасівська та далі по маршруту.

Також трамваї №12, 20 тимчасово змінять напрямок руху, а трамвай №1 взагалі не буде ходити. Зазначені трамваї курсуватимуть так:

трамвайний маршрут № 12:

- РК "Іванівка" - вул. Велика Панасівська - пров. Лосівський - пров. Пискунівський - Рогатинський проїзд - вул. Клочківська - Клочківський узвіз - просп. Незалежності - вул. Трінклера - вул. Маяковського - вул. Мироносицька - майдан Першого Травня - вул. Сумська - Білгородське шосе - РК "Лісопарк";

трамвайний маршрут № 20:

-РК "Іванівка" - вул. Велика Панасівська - пров. Лосівський - пров. Пискунівський - Рогатинський проїзд - вул. Клочківська - просп. Перемоги - РК "просп. Перемоги".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://1562.kharkov.ua/uk/
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися