У ТРЦ «Нікольському» моделі легендарних автомобілів харківського вузу поставили в туалеті: Розгорівся скандал

У ТРЦ Нікольському розгорівся скандал навколо дизайну туалетів

У Харкові історик лабораторії швидкісних автомобілів Харківського автомобільно-дорожнього інституту (ЛСА ХАДІ) (він же Сан Санич) просив адміністрацію ТРЦ "Нікольський" прибрати моделі рекордних ХАДІ з туалету. У ТРЦ пообіцяли виправити всі ще в понеділок, але так нічого і не зробили. Відповідний пост Сан Санич опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Панове! оф. ХНАДУ, в особі ректора прохання прибрати моделі із зони пісуарів відправив. Обіцяли виправити ситуацію ще на початку тижня, але все як і раніше на своїх місцях. Пора переходити від слів до справи, накопичувати критичну масу скарг і невдоволень !!! Попереду вихідні, а значить саме час сходити в торговий центр! Скаргу/пропозицію можна залишити при вході в інформаційному центрі, на ім'я керуючого ТЦ "Нікольський" Дубровському В. К", - написав історик і опублікував відповідне звернення.

vSvhqxIe7MvZejFIoAQflxj4g.jpg

Багато жителів Харкова з іронією і спокійно поставилися до моделей ХАДІ в туалеті. Однак Сан Санич вважає, що потрібно мати "елементарну самоповагу і гордість".

ДОВІДКА. ХАДІ - це швидкісні автомобілі радянського та українського Харківського автомобільно-дорожнього інституту. Їх будували студенти інституту спільно зі співробітниками Лабораторії швидкісних автомобілів (ЛСА). У 90-ті роки спортсмени на автомобілях ХАДІ для шосейно-кільцевих гонок кілька разів вигравали "золото", "срібло" і "бронзу" чемпіонатів України.

Автомобіль ХАДІ-7 поставив 4 рекорди. Його створювали в 50-х роках і показували шести містах США, потім в Канаді, на Кубі. На короткій смузі аеродрому в Чугуєві автомобіль розганявся понад 380 км/ч.

ХАДІ-9 мав розрахункову швидкість, злегка перевищує швидкість звуку, а саме 1200 км/год. Автомобіль створювався за участю відразу трьох харківських ВНЗ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися