У харківському обласній раді чиновник вимагав хабар, - антикорупційне бюро

Харківський чиновник продавав посади за гроші

У Харкові співробітники НАБ і САП Україна провели операцію викриття одного із заступників голови Харківської облради в отриманні хабаря. Про це розповіли на офіційній сторінці Національного антикорупційного бюро в соціальній мережі.

За даними правоохоронців, чиновник разом зі своїм адвокатом зажадав хабар в 1 млн 50 тис. грн у керівника одного з комунальних підприємств. За ці гроші заступник. гарантував керівнику збереження його нинішньої посади.

Зловмисників викрили під час передачі останньої частини хабаря в 350 тисяч гривень. Вчора, 22 липня, в будівлі Харківської облради співробітники НАБУ проводили за даним фактом необхідні слідчі дії.

Корупція в Харкові:

У Харкові суддю Дзержинського райсуду Ірину Грищенко хочуть притягнути до дисциплінарної відповідальності. Суддю затримали ще 28 травня 2020 року. За даними правоохоронців, вона отримала 4 тисячі доларів, за які повинна була винести постанову про повернення обвинуваченому 30 тисяч доларів, вилучених під час обшуку.

У Харкові директор держлабораторії вимагав у жінки 300 тисяч гривень за можливість працювати у нього. Директор однієї з державних лабораторій сказав своїй підлеглій, що вона погано виконує свої службові обов'язки. У зв'язку з цим він збирається замінити її або навіть звільнити. При цьому чиновник зазначив, що для того, щоб залишитися на посаді, жінка повинна передати йому 300 тис. Грн. Чоловік також зазначив, що на місце жінки є купа людей, які здатні та хочуть платити 80 тис. грн щомісяця за її посаду.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


sfsfsfsdfs

24 липня 2021, 09:35

https://scanning.datalogic.com/uxe/video-oly-v-gam-liv-jp-tv02.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-oly-v-gam-liv-jp-tv04.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-oly-v-jp-f01.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-oly-v-jp-f02.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-oly-v-jp-f03.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-oly-v-jp-f04.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-3M-Open-v-Golf-live-us01.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-3M-Open-v-Golf-live-us02.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-3M-Open-v-Golf-live-us03.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-3M-Open-v-Golf-live-us2.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-3m-v-g-f03.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-3m-v-g-f04.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-b-v-f02.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-b-v-f03.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-b-v-f04.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-weightlifting-v-oly-live-us01.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-boxing-v-oly-liv-tok-us1.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-boxing-v-oly-liv-tok-us2.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-boxing-v-oly-liv-tok-us3.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-g-v-f2.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-g-v-f4.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-w-v-o-f01.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-w-v-o-f02.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-w-v-o-f03.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-w-v-o-f04.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-weightlifting-v-oly-live-us02.html https://scanning.datalogic.com/uxe/video-weightlifting-v-oly-live-us04.html https://gpshoresmi.gov/sux/video-3M-Open-v-Golf-live-us04.html https://gpshoresmi.gov/sux/video-3M-Open-v-Golf-live-us06.html https://gpshoresmi.gov/sux/video-3m-v-g-f01.html https://gpshoresmi.gov/sux/video-3m-v-g-f02.html https://gpshoresmi.gov/sux/video-b-v-f01.html https://gpshoresmi.gov/sux/video-boxing-v-oly-liv-tok-us4.html https://gpshoresmi.gov/sux/video-weightlifting-v-oly-live-us03.html https://gpshoresmi.gov/sux/video-weightlifting-v-oly-live-us06.html https://scanning.datalogic.com/pix/video-tokyo-v-olympic-liv-games-jp02.html https://scanning.datalogic.com/pix/video-tokyo-v-olympic-liv-games-jp04.html https://scanning.datalogic.com/pix/video-tokyo-v-olympic-liv-games-jp101.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися