Під Харковом люди висаджують ліс (ВІДЕО)

У Харківській області люди облагороджують берег річки Уди

В смт Бабаї волонтери облагороджують берег річки Уди. Люди вийшли вже на 22-й суботник. Цього разу вони висадили дерева на першому острові, який ще недавно був завалений сміттям. Відповідні відео жителі публікують в соцмережах.

За день волонтери посадили 100 саджанців ведмежих горіхів. Крім цього острів прикрасили молодими берізками, софорами та шовковицею. Жителі вже висадили кілька тисяч дерев волоського горіха, маньчжурського каштана, дуба, мигдалю, фісташок, глоду. Активісти хочуть створити їстівний ліс.

Контекст:

У Харківському районі через службову недбалість протягом багатьох років забруднювалася річка Уди. Було виявлено, що головним забруднювачем є Темнівська виправна колонія №100. У колонії під керівництвом державної кримінально-виконавчої служби виробляють різні товари, а також займаються переробкою пластику.

Прокуратурою було встановлено, що протягом багатьох років на території функціонує каналізація, яка вже частково зруйнована і навіть не стоїть на експлуатаційному обліку. Саме через цей комплекс здійснювали водовідведення від робочих будівель підприємства. Скидання нечистот припинили. На території колонії встановили місця для збору каналізаційних стоків загальним обсягом 498 кубічних метрів. Нечистоти вивозяться щодня спеціалізованим автотранспортом.

Харківська область у міру забруднення знаходиться на першому місці серед областей всієї України. За 2020 рік екоінспекція знайшла в країні 2144 стихійні звалища. З цієї кількості прибрали тільки 60%. Порушникам вимог природоохоронного законодавства виписали штрафів у розмірі 100 мільйонів гривень. У Харківській області знайшли 451 смітник.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Дмитрий

17 жовтня 2021, 17:41

Владимир, одно другому не мешает..., небольшой обзор, можете посмотреть здесь: https://www.facebook.com/groups/kharkovforums/permalink/4606755949347792/

Владимир

17 жовтня 2021, 13:05

Что-то не видно, чтобы сажали. А вот пожрать собираются.

Владимир

17 жовтня 2021, 13:04

Что-то на видео не видно, чтобы народ лес сажал. Но видно, что пожрать на воздухе собираются.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися