Як дізнатися, коли видадуть Карту харків'янина: мешканцям дали роз'яснення

Співробітники проекту наголосили, що процедура дуже проста

У рамках проєкту "Карта харків'янина" відкрито гарячу лінію, по якій усі охочі можуть дізнатися, на якому етапі знаходиться пластиковий документ. Про це розповіли у Teleram-каналі проєкту.

Зазначається, що питання про терміни готовності картки є найактуальнішим серед мешканців міста.

Щоб процес отримання X-card став більш комфортним, було створено додаткову функцію гарячої лінії, звернувшись за номером +380577251535, можна дізнатися статус своєї карти.

Співробітники проєкту наголосили, що процедура дуже проста. Спочатку оператору необхідно зафіксувати вашу заявку, після чого створюється запит до системи. Потім харків'янину надається відповідь щодо статусу картки шляхом зворотного дзвінка.

Нагадаємо, що секретар Харківської міської ради Ігор Терехов анонсував вихід шести видів "Карток харків'янина", серед яких студентська, шкільна, пільгова, пенсійна, загальна та для співробітників комунальних підприємств. Кожен вид даватиме певні можливості їхнім власникам. Так, для працівників комунальних підприємств, Харківської міськради, а також її виконавчих комітетів буде додатковий привілей — пільга на оплату проїзду у громадському транспорті.

Раніше "Коментарі" також писали, що у міській раді Харкові попереджають про шахраїв. Зловмисники діють під брендом "Карти харків'янина", представляючись робочою групою проєкту і пропонують жителям міста отримати картку у прискорений термін. Крім того, аферисти можуть уточнювати адресу проживання, ІПН та інші дані для можливості придбати картку.Джерело: https://t.me/kartka_kh/221

Василий

16 листопада 2021, 19:37

Карта Харьковчанина пиар-ход Терехова, чтобы запудрить мозги людям и получить поддержку, прошли выборы и на всех харьковчан забили болт

Черевик Ганна

4 листопада 2021, 13:45

Телефонувала на вказаний у статті номер відносно картки харків"янина. Слухала музику хвилини чотири. Відповіді оператора так і не дочекалась. Хотілось би знати, яким саме третім особам хочуть передавати мої персональні дані? І який все-таки статус моєї картки? Дякую за "комфортне" обслуговування. Якщо що, то мій номер 0951219348.

Владимир Евгеньевич

4 листопада 2021, 08:38

Почему не сделать сайт, где жители города согут проверить на каком этаме находится их картка Харьковчанина?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися