Скільки новорічних ялинок законно зрубають для харків'ян

Харківщина готується до Нового року

У Харківській області до Нового року планують заготовити 19,3 тисячі ялинок та 2 тонни гілок. Про це розповів начальник відділу лісового господарства, лісовідновлення, лісорозведення та використання лісових ресурсів Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Любчич.

Державні підприємства за кількістю дерев розподіляться так:

1. Державне підприємство "Жовтневе лісове господарство" – 10,3 тис. ялинок.

2. Державне підприємство "Ізюмське лісове господарство" – 4 тис. ялинок.

3. Державне підприємство "Чугуєво-Бабчанське лісове господарство" - 3 тис. ялинок.

4. Державне підприємство "Вовчанське лісове господарство" планує реалізувати 2 тис. ялинок.

Нагадаємо, легальні ялинки мають спеціальні бирки з номером і кодом. Якщо таких немає, дерево зрубане незаконно.

Контекст:

 На підготовку Харкова до Нового року вже виділили гроші. Сам тендер об'явило КП "Міський інформаційний центр". Усі зазначені кошти мають піти на встановлення новорічної ялинки та святкових декорацій. Комунальники повинні змонтувати та демонтувати головну міську ялинку на площі Свободи. Крім цього, вони встановлять піксельну сітку, святковий навіс, скульптуру Діда Мороза та огородження святкового містечка. Декорації мають простояти до 19 січня 2022 року.

⬤ У Харкові на площі Свободи йдуть підготовчі роботи до встановлення ялинки. Частину площі огородили парканом і на місце завезли конструкції, з яких змонтують ялинку. 2021 року нічого не зміниться та ялинку відкриють 19 грудня, у День святого Миколая.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися