У Харкові помер ще один заслужений артист

Пішов із життя Микола Колодочка

У Харкові помер заслужений артист України Микола Колодочка. Про це розповіли на сайті міської філармонії.

"Микола Іванович Колодчка багато років працював солістом Харківської філармонії. Брав участь в багатьох різноманітних програмах. Прекрасний бас, чуйна та доброзичлива людина, улюбленець маленьких слухачів в ролі Діда Мороза. Був викладачем дисципліни “Основи вокального виконавства”. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, світла пам’ять", – попрощалися з актором представники філармонії.

b817bIqcqTyfcI5sjul5eYAVH.jpg

Інші смерті у Харкові:

 На Донбасі 26 листопада снайпер застрелив 29-річного старшого солдата Алхаслі Алі Наїба із Харківської області. Наголошується, що хлопець був старшим оператором 2-го протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону військової частини А0693. Медики намагалися його врятувати, але не змогли.

 У Харкові 1 вересня на 91-му році життя помер відомий вчений Юрій Лосєв. Він був одним із провідних фахівців в області інформаційних технологій в Україні, засновником і керівником наукової школи, пов'язаної з проблемами передачі інформації в автоматизованих системах управління. Під його керівництвом випустилися 40 кандидатів наук і 5 докторів наук за спеціальністю "Інформаційні технології".

 У Харкові 29 серпня помер від інсульту Народний артист України, актор театру Пушкіна та доцент кафедри майстерності актора Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Михайло Тягнієнко.

 У липні стало відомо про смерть відомого харківського вченого, одного з найстаріших співробітників Науково-технологічного комплексу "Інститут монокристалів" НАН України, професора, доктора технічних наук, головного наукового співробітника Володимира Рижикова. Вчений помер 26 липня на 82-му році життя.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися