Карантин у Харкові: з 6 грудня на атракціони у парку Горького пускатимуть не всіх

Обмеження не поширюватимуться на дітей

З початку наступного тижня набувають чинності деякі карантинні зміни. У парку Горького розповіли, що атракціонами скористатися зможуть не всі городяни. Про це повідомляє видання Kharkiv.Today.

Так, за словами адміністрації парку, з 6 грудня відвідування атракціонів буде можливим лише для городян, які мають при собі один із перерахованих документів:

- "жовтий" COVID-сертифікат або паперова довідка 063-О (термін дії 30 днів);

- "зелений" COVID-сертифікат (термін дії 365 днів;

- міжнародне свідоцтво про вакцинацію (термін дії 365 днів);

- іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (термін дії 365 днів);

- негативний ПЛР-тест чи експрес-тесту визначення антигену (термін дії 72 години);

- Сертифікат про одужання (термін дії 105 днів).

Зазначається, що особи, які досягли повноліття, повинні мати при собі документ, що засвідчує особу. Щодо дітей, то на них вищезазначені правила не поширюються. Неповнолітніх пускатимуть на атракціони у звичайному режимі.

Також в адміністрації парку наголосили, що документи перевірятимуть на касах та на вході до атракціонів.

Нагадаємо, раніше сайт "Коментарі" поінформував читачів про те, що з 6 грудня на Харківщині почнуть діяти нові карантинні правила, прийняті згідно з Постановою Уряду №1236. Докладніше про це читайте у нашому матеріалі.

Також видання повідомляло про те, що завідувач лабораторії імунореабілітації Харківського інституту імунології та мікробіології Андрій Волянський заявив, що пандемія закінчиться вже до нового року, однак у світі ще довго "тлітимуть" численні вогнища. Докладніше про це читайте у матеріалі на нашому сайті.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися