У Харкові прихистили бездомну черепашку (ФОТО)

Харків'яни врятували бездомну черепашку

До харківського міського притулку потрапила червоновуха черепашка з отитом. Про це розповіли на сайті КП "Центр поводження з тваринами".

Черепашці під наркозом видалили гній і капсулу абсцесу з вушних каналів. Зараз із нею вже все добре. Ніхто не знає, як черепаха опинилася на вулиці, але їй шукатимуть новий дім.

"Бажано, щоб майбутній господар уже мав досвід утримання червоновухих черепах, адже екзотичні тварини досить специфічні та вимогливі", - розповіли зоозахисники.

Інші новини:

У Харківському зоопарку навіть після відкриття продовжуються роботи з обладнання вольєрів і підготовки їх до комфортного життя тварин. Незабаром серед нових мешканців зоопарку будуть білі ведмеді, слони, бегемот, амурський леопард, тапіри, жирафи, орангутанги, шимпанзе, різні птахи. Усі тварини, яких отримає Харківський зоопарк, — члени програм розведення рідкісних і вимираючих тварин, також більшість із них входить до племінних книг.

У зоопарку Харкова сталася важлива подія — його жителями стали три пінгвіни Гумбольдта. Цим поділилася заступник директора з питань розвитку та міжнародного співробітництва Харківського зоопарку Карина Детюк. За її словами, пінгвіни – дуже довгоочікувані жителі. Над тим, щоб тварини прибули з Європи за програмою Європейської асоціації зоопарків та акваріумів до Харкова, у зоопарку працювали понад шість місяців.

У Харківському зоопарку, а саме у новому вольєрі на локації "Стежка тигра", оселився амурський тигр Єлисей. Про це розповіли у пресслужбі зоопарку. Зазначається, що тигр оселився у найбільшому в Україні вольєрі для амурських тигрів площею близько 5000 кв.м. Для нового мешканця встановили кормовий стовп, а також різні платформи для лазіння та басейн.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися