Скільки коштуватимуть ялинки у Харкові

Скільки грошей харків'янам доведеться заплатити за ялинку

У Харкові новорічні дерева коштуватимуть від 130 гривень та вище. Дерева вже продають у місті.

Ціни на повноцінну українську сосну починаються від 200 гривень, а на кримську — від 600. Звичайне невелике дерево від 1 до 1,5 метра коштуватиме 400-500 гривень.

Підготовка до нового року:

У зв'язку із забороною відвідування масових заходів для тих, хто не має сертифікату про вакцинацію, на ялинку в центрі Харкова пустять не всіх. Під час брифінгу Максим Хаустов заявив, що невакциновані жителі міста Харків знову зіткнуться з новими обмеженнями. Оскільки на масових заходах можуть бути присутні лише ті, хто має при собі сертифікат у додатку "Дія" або паперовий сертифікат про вакцинацію, невакцинованих городян не пускатимуть на ялинку.

 Нагадаємо, що підготовчі роботи до встановлення ялинки розпочалися у місті ще 11 листопада. Тоді робітники обгородили парканом частину площі та завезли конструкції, з яких у результаті буде змонтовано новорічну ялинку. Відкриття ялинки має традиційно відбутися 19 грудня, у День святого Миколая.

 Цього року на підготовку міста до Нового року було виділено 4,4 млн гривень. Сам тендер оголосило КП "Міський інформаційний центр". Усі кошти мають піти на встановлення новорічної ялинки та святкових декорацій. Окрім новорічної ялинки, на площі з'являться піксельна сітка "Зоряне небо", святковий навіс, скульптура Діда Мороза, а також робітники встановлять огорожу святкового містечка. Зазначається, що декорації мають простояти до 19 січня 2022 року. Докладніше про це читайте у матеріалі на нашому сайті.

 У лісництві нагадали про кримінальну та адміністративну відповідальність за незаконне рубання дерев, їх транспортування та реалізацію. На законних ялинках є спеціальні бирки з номером і кодом – гарантія легальності їх походження. Відсутність коду у системі свідчить про незаконну вирубку.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися