У Харкові незабаром відкриється величезний магазин найрізноманітнішої техніки: Великі знижки (ФОТО)

На Олексіївці відкривається новий "Епіцентр"

У Харкові 25 грудня на Олексіївці, а саме адресою вулиця Архітекторів, 7 відкриється новий магазин мережі "Епіцентр". На вказаному місці вже був "Епіцентр", проте 1 вересня 2020 його закрили на ремонт і повністю переробили.

Новий супермаркет працюватиме щодня з 8 ранку та до 21:30. З 25 та по 27 грудня плануються акції та різні розіграші. Відтепер цей "Епіцентр" буде двоповерховим. Крім того, в "Епіцентрі" з'явиться продуктовий магазин і фудкорт.

Інші новини:

 Нагадаємо, що підготовчі роботи до встановлення ялинки розпочалися у місті ще 11 листопада. Тоді робітники обгородили парканом частину площі та завезли конструкції, з яких у результаті буде змонтовано новорічну ялинку. Відкриття ялинки має традиційно відбутися 19 грудня, у День святого Миколая.

 Цього року на підготовку міста до Нового року було виділено 4,4 млн гривень. Сам тендер оголосило КП "Міський інформаційний центр". Усі кошти мають піти на встановлення новорічної ялинки та святкових декорацій. Крім новорічної ялинки, на площі з'являться піксельна сітка "Зоряне небо", святковий навіс, скульптура Діда Мороза, а також робітники встановлять огорожу святкового містечка. Зазначається, що декорації мають простояти до 19 січня 2022 року. Докладніше про це читайте у матеріалі на нашому сайті.

 У лісництві нагадали про кримінальну та адміністративну відповідальність за незаконне рубання дерев, їх транспортування та реалізацію. На законних ялинках є спеціальні бирки з номером і кодом – гарантія легальності їх походження. Відсутність коду у системі свідчить про незаконну вирубку.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися