У Харкові перед Новим роком з'явиться ще одна величезна ялинка (ФОТО)

У центрі Харкова з'явилася величезна новорічна ялинка

У Харкові на розі будівлі міськради встановили величезну та пласку новорічну ялинку. Відповідні фото очевидці публікують у соцмережах.

Біля Міськради вже стоять величезні червоні кулі всередині яких вирізали ялинки. Крізь цю інсталяцію спокійною можуть проходити люди.

Інші новини:

 Нагадаємо, що підготовчі роботи до встановлення ялинки розпочалися у місті ще 11 листопада. Тоді робітники обгородили парканом частину площі та завезли конструкції, з яких у результаті буде змонтовано новорічну ялинку. Відкриття ялинки має традиційно відбутися 19 грудня, у День святого Миколая.

 Цього року на підготовку міста до Нового року було виділено 4,4 млн гривень. Сам тендер оголосило КП "Міський інформаційний центр". Усі кошти мають піти на встановлення новорічної ялинки та святкових декорацій. Крім новорічної ялинки, на площі з'являться піксельна сітка "Зоряне небо", святковий навіс, скульптура Діда Мороза, а також робітники встановлять огорожу святкового містечка. Зазначається, що декорації мають простояти до 19 січня 2022 року. Докладніше про це читайте у матеріалі на нашому сайті.

 У лісництві нагадали про кримінальну та адміністративну відповідальність за незаконне рубання дерев, їх транспортування та реалізацію. На законних ялинках є спеціальні бирки з номером і кодом – гарантія легальності їх походження. Відсутність коду у системі свідчить про незаконну вирубку.

У Харкові 25 грудня на Олексіївці, а саме адресою вулиця Архітекторів, 7 відкриється новий магазин мережі "Епіцентр". На вказаному місці вже був "Епіцентр", проте 1 вересня 2020 його закрили на ремонт і повністю переробили.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися