Новини партнерів

Оглядовий майданчик Держпрому вже відвідали приблизно 2500 осіб

Завдяки Програмі Президента "Велике будівництво" реконструйовано будівлю Держпрому та збудовано оглядовий майданчик

На оглядовому майданчику у Держпромі облаштували дві локації: внутрішнє приміщення, де розташована туристична експозиція, та оглядову зону на даху 12 поверху будівлі. Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної державної адміністрації.

Реконструкція проходила у рамках Програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Загалом, як зазначив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков, цього року у рамках Програми Президента "Велике будівництво" у Харківській області реалізується 13 об'єктів. 7 об'єктів визначено на цей рік: дитячий садок у Змієві, Лозівський міський Палац культури, Близнюківська центральна районна лікарня, Ізюмський ліцей №2, басейн "Вимпел" у Балаклії, Чугуївський ФОК, а також Держпром.

"Завдяки Програмі Президента "Велике будівництво" реконструйовано будівлю Держпрому та збудовано оглядовий майданчик. У процесі реконструкції оглядового майданчика було встановлено новий ліфт та виконано внутрішні оздоблювальні роботи. А вже наприкінці літа до 30-ї річниці Незалежності України відбулося урочисте відкриття", – сказав Сергій Жуков.

Крім цього, на 12 поверсі 6-го під'їзду Держпрому влаштували металевий паркан, скляну огорожу та встановили бінокль.

Також директор Держпрому Микола Чехунов повідомив, що за час роботи оглядового майданчика його відвідало близько 2500 осіб.

Наступного року в області продовжать роботу на 6 перехідних об'єктах: будівництві нового басейну "Мобіль" та дитячого садка "Теремок" у Пісочині, онкоцентру, 2 обласних лікарень – травматологічної та дитячої, фізкультурно-оздоровчого комплексу у Люботині.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися