У Харківській області перевірили воду: результати невтішні

У Харківській області проведуть комісії щодо питання забезпечення жителів регіону якісною питною водою

На Харківщині триває постійна перевірка дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення населених пунктів. Мета інспекцій - запобігання виникненню та поширенню інфекційних хвороб людей, локалізації та ліквідації спалахів епідемій, зокрема холери. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області. 

З початку 2022 року, станом на 24.11.2022 спеціалісти служби спільно з представниками влади на місцях перевірили 168 об’єктів централізованого, 635 об’єктів децентралізованого постачання води та 14 об’єктів водовідведення. У ході моніторингу виявили порушення на: 

  • 133 (79,1 %) об’єктах централізованого,

  • 504 (79,4%) об’єктах децентралізованого водопостачання, 

  • 3 (21,4%) об'єктах водовідведення.

Спеціалісти служби видали 67 приписів та направили 58 листів відповідальним особам з пропозиціями щодо усунення виявлених порушень. Також у результаті перевірок до адміністративної відповідальності притягнули 5 відповідальних осіб.

У службі повідомили про ініціативу провести 17 комісій щодо питання забезпечення жителів Харківської області якісною питною водою.

Перевірки дотримання вимог якості водопостачання у Харківській області триватимуть і надалі.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харкові повністю відновили водопостачання усім споживачам після ворожих обстрілів 23 листопада. У КП "Харківводоканал" повідомили, що всі насосні станції КП після відновлення електропостачання працюють у нормальному режимі. Він запевнив, що у п'ятницю, 25 листопада, постачання холодної води абонентам відбувається безперебійно у повному обсязі. Однак він попередив, що у разі відключення електропостачання знову можливі обмеження та припинення подачі холодної води.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://kh-consumer.gov.ua/
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися