У яких районах Харкова вже відновили водопостачання

Комунальне підприємство Харкова повідомляє, що у разі припинення електропостачання можливе обмеження постачання води

У Харкові повністю відновили водопостачання усім споживачам. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію КП “Харківводоканал”. 

Заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства – директор Комплексу "Харківводопостачання" КП "Харківводоканал" Владлен Волков розповів, що всі насосні станції КП після відновлення електропостачання працюють у нормальному режимі.

Він запевнив, що у п'ятницю, 25 листопада, постачання холодної води абонентам відбувається безперебійно у повному обсязі. Однак він попередив, що у разі відключення електропостачання знову можливі обмеження та припинення подачі холодної води.

У КП “Харківводоканал” нагадали, що містяни можуть повідомити про проблему з водопостачанням за телефоном:15-33.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що оплата комунальних послуг у Харкові стала більш доступною. У відділеннях “Укрпошти” квитанції за холодне водопостачання та водовідведення можна сплатити без комісії.

Щоб знизити фінансове навантаження на містян, підприємство уклало договори з регіональним відділенням “Укрпошти”, ПАТ "БАНК ВОСТОК" та платіжною системою EasyPay. Тепер споживачі можуть сплачувати всі послуги підприємства однією квитанцією. Сплату комісійного збору та розподіл платежів буде проводити “Харківводоканал”. Інформацію про нові умови оплати квитанцій вкажуть на платіжних документах за жовтень 2022 року. Спожиті послуги підприємства КП "Харківводоканал" містяни можуть також сплатити за реквізитами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися