В одній з громад Харківської області відновив роботу сервісний центр: які послуги надають

У сервісному центрі МВС надають усі наявні державні послуги

У п'ятницю, 2 грудня, у Балаклії почав працювати сервісний центр МВС - це дев’ятий подібний центр у деокупованій Харківській області. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Міністерства внутрішніх справ України.

Цей сервісний центр № 6346 був переміщений із Куп’янська, де через постійні обстріли наразі неможливо поновити роботу.

Начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик розповів, що у Балаклії відкрили нове стаціонарне приміщення та обладнали його всім необхідним для надання жителям громади усіх наявних державних послуг.

Начальник регіонального сервісного центру МВС Дмитро Крейнер зазначив, що ведеться робота з поновлення всіх послуг. У Харківській області відкривають нові стаціонарні сервісні центри МВС. Також у деяких населених пунктах організовують роботу мобільних сервісних центрів МВС.

У Балаклії громадяни можуть отримати послуги сервісного центру за адресою: площа Казмірука, 11. Графік роботи: вівторок-п’ятниця – 8:00-17:00, субота – 8:00-15:45. Телефон для довідок: (098) 514-84-25.

Відвідавши сервісний центр МВС № 6346, можна:

  • зареєструвати, перереєструвати транспортні засоби,

  • відновити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу,

  • відновити втрачене чи обміняти наявне посвідчення водія,

  • отримати свідоцтво про допуск водія чи транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів,

  • скласти теоретичний та практичний іспит. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що КП “Комплекс з вивозу побутових відходів” попросило патрульну поліцію Харкова посилити контроль за дотриманням правил паркування.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися