Завтра у Харкові декілька тролейбусів змінять маршрути: деталі

Рух транспорту припинять через необхідність проведення аварійного ремонту контактної мережі тролейбусу

У четвер, 8 грудня, буде заборонено рух тролейбусів ділянками вул. Гвардійців-Широнінців, пр. Ювілейного та пр. Льва Ландау. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

У Департаменті інфраструктури розповіли, що обмеження руху транспорту запроваджують через необхідність проведення аварійного ремонту контактної мережі тролейбусу. Ремонтні роботи планують проводити з 11:00 до 13:00.

Тролейбуси не зможуть проїхати по:

  • вул. Гвардійців-Широнінців, на ділянці від вул. Валентинівської до пр. Ювілейного, 

  • пр. Ювілейному, на ділянці від розворотного кола “602 мікрорайон” до ст. м. “Академіка Барабашова”, 

  • пр. Льва Ландау, на ділянці від пр. Ювілейного до пр. Героїв Харкова.

У вказаний час тролейбуси курсуватимуть наступними маршрутами:

№ 19, 35: розворотне коло “вул. Одеська” – пр. Героїв Сталінграда – пр. Льва Ландау – пр. Героїв Харкова – ст. м. “Турбоатом”;

№31: розворотне коло “Північна Салтівка” – вул. Гвардійців-Широнінців – вул. Валентинівська – вул. Барабашова – розворотне коло “вул. Героїв Праці”;

№267: розворотне коло “парк “Зустріч” – вул. Харківських Дивізій – пр. Героїв Харкова – ст. м. “Турбоатом”;

№20, 24, 56: не курсують.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що з середи, 7 грудня, громадський транспорт у Харкові виходитиме на маршрути о 5:30. Графік змінили через скорочення у місті комендантської години. До того ж низка трамваїв, тролейбусів та автобусів відновить роботу. Після цього у наступні два дні планується запуск інших маршрутів громадського транспорту.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися