На сайті Харківської міськради закрили форми зворотного зв'язку: причина

Доступ до форм зворотного зв'язку буде відкрито відразу після розв'язання проблеми

Через хакерську атаку форми зворотного зв'язку на сайті Харківської міськради тимчасово не працюють. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

Повідомляється, що у зв'язку з безперервними DDoS-атаками на офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови та виконавчого комітету тимчасово закрита можливість надсилати листи через розділ “Зворотний зв'язок”.

“Доступ до форм зворотного зв'язку буде відкрито відразу після розв'язання проблеми. Про це буде повідомлено додатково”, - повідомили у міськраді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що директор КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" Олексій Артикуленко підбив підсумки минулого року. Він відзначив посилення соціального забезпечення працівників компідприємства. За словами керівника підприємства, працівників забезпечують безплатним гарячим харчуванням, надавали матеріальну допомогу. Також на підприємстві почав функціонувати безплатний автобус для перевезення працівників на роботу та з роботи, почала працювати майстерня з обслуговування та ремонту обладнання.  Щодо діяльності КП, то з 1 січня по 31 грудня 2022 року було вивезено майже 2 млн куб. м сміття. Так, було вивезено 1,36 млн куб. м ТПВ та 551 тис. куб. м великогабаритних відходів.

Олексій Артикуленко зазначив, що на маршрути щодня виїжджало 150-160 одиниць різноманітної спецтехніки “КВПВ”, щоб навіть під час війни Харків залишався чистим містом. Керівник підприємства подякував харків'янам, які цінують роботу працівників “КВПВ”.
Джерело: https://t.me/citykharkivua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися