Олег Синєгубов розповів, коли в Харкові відновлять роботу театри

Поки до Харкова долітають ракети С-300 триватиме заборона

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів, чому в Харкові заборонили роботу театрів та проведення концертів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію  МГ “Об’єктив”. 

За словами очільника області, заборона на проведення масових заходів у Харківській області, зокрема концертів та театральних вистав, триватиме доти, доки не зміниться на краще безпекова ситуація. 

За словами Олега Синєгубова, рішення про заборону ухвалила Рада оборони регіону, до якої входять усі силові структури, керівники органів місцевого самоврядування, профільні департаменти та військові. Очільник ХОВА зазначив, якщо безпекова ситуація в тому чи іншому приміщенні не дозволяє проводити там певні заходи, потрібно взяти на себе відповідальність і заборонити проведення там заходів, піклуючись перш за все про безпеку людей.

За його словами, убезпечити людей можна у малій залі ХНАТОБу, на території паркінгів та у метрополітені.

“Далі про маніпуляції, які наразі ми чуємо, що якщо в театрі є якесь приміщення, сховище, або укриття, і вони декларують, що у випадку повітряної тривоги вони зупинять виставу і спустять туди людей. Летить ракета С-300 30-40 секунд. Запропонуйте їм 200-1500 людей спустити за менш ніж хвилину до укриття. Ось і все. Якби ми керувалися такою тезою, то ми б сказали, що дозволяємо відкриватися школам та дитячим садочкам. Наразі така в нас ситуація, географічне розташування і військова обстановка, що поки що до нас долітають ракети С-300. Коли ця ситуація зміниться, звичайно, будемо ухвалювати нові рішення”, – зазначив голова ХОВА.

Також Синєгубов додав, що рішення про заборону було ухвалено зокрема для того, щоб правоохоронні органи мали повноваження впливати на порушників.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що сьогодні ворожі війська знову обстріляли Харківщину.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися