Харків'яни незадоволені роботою світлофорів: подробиці

Світлофори у Харкові вимикають о 20:00

Жителі Харкова звернулися до міської влади з проханням переглянути тривалість роботи світлофорів. Відповідне звернення зареєстрували на сайті електронних петицій до влади Харкова, повідомляють "Коментарі. Харків".

Автор звернення, Марина Маслова пояснила необхідність впровадження змін: “У зв'язку зі збільшенням кількості автомобілів в місті, а також з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій на дорогах в темну пору доби, прошу розглянути можливість збільшення часу роботи світлофорів в м. Харків до початку дії комендантської години. Наразі світлофори вимикаються о 20:00”.

Підтримати петицію можна протягом 86 дні за посиланням. Звернення має розглянути влада міста, якщо запропонована ініціатива набере не менше 5000 голосів.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що декілька звернень щодо необхідності ремонту доріг у Харкові зареєстрували жителі міста на сайті електронних петицій до місцевої влади. Автор звернення, Ольга Андрющенко, зазначила, що селище Жуковського негайно потребує ремонту автодоріг (вул. Астрономічна, пр-т Жуковського). Вона розповіла, що на дорозі утворилися ями, які вже неможливо проїхати, особливо в дощову погоду. “Мешканці розуміють, яке важке становище зараз, але відремонтувати автівки теж дуже дорого (враховуючи, що у багатьох людей зменшився дохід, а ціни зросли)”, - пояснила автор своє прохання.  Також вона акцентувала на відсутності вуличного освітлення. “Досі темні вулиці. І люди, які повертаються пізно з роботи, ризикують своїм здоров'ям. Ми дуже сподіваємось, що нас почує Адміністрація міста і виконають наші прохання”, - наголосила вона.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися