Де на Харківщині завтра видаватимуть продуктові набори

Продуктову допомогу видаватимуть деяким жителям Харківщини

У середу, 6 вересня, у деяких громадах Харківської області продовжать видавати продуктову гуманітарну допомогу, пишуть “Коментарі. Харків”. 

У Зміївській міській раді опублікували оновлений перелік вулиць, мешканці яких можуть отримати продуктові набори від БО "GEM" 6 вересня. 

Видача буде здійснюватись з розрахунку:

  • 1 продуктовий набір на домоволодіння до 3-х осіб,

  • 2 набори – для домоволодінь з 4-х і більше осіб.

Видача здійснюватиметься за адресою: м. Зміїв, подвір'я Зміївського ліцею №1.

Для отримання гуманітарної допомоги необхідно надати паспорт, ідентифікаційні коди (свідоцтво про народження дітей) всіх мешканців, зареєстрованих за однією адресою.

Продуктову допомогу можна отримати 6 вересня з 10.00 до 15.00. 

Отримати продуктові набори запрошують мешканців вулиць: Ювілейна, Шкільна, Українська, Транспортна, Рябінова, Перемоги, Кочури, Грибоєдова, Автомобілістів, а також – шосе Пролетарське і шосе Таранівське.

У Старосалтівській селищній раді повідомили, що 6 вересня планується видача продовольчої гуманітарної допомоги WFP від ООН за підтримки Червоного Хреста. З 10:00 по вул. Перемоги 34 отримати продукти можуть жителі низу селища. 

Щоб отримати допомогу, при собі потрібно мати оригінали документів, що посвідчують особу та статус.

У Балаклійській міській раді повідомили, що 6 вересня з 09:00 до 13:00 у їдальні Балаклійського ліцею (пл. Ростовцева, 3) відбудеться видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів.

“Запрошуються внутрішньо переміщені особи. З собою мати довідку ВПО”, - уточнили у міській раді. 

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що на Харківщину передали 13 тонн харчових продуктівЯкщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися