Працівники корпорації звернулися до влади Харкова: що сталося

Працівники корпорації ФЕД просять відновити автобусний маршрут

Жителі Харкова звернулися до влади міста з проханням призначити автобусний маршрут. Відповідну ініціативу зареєстрували на сайті електронних петицій, повідомляють "Коментарі. Харків". 

Авторка звернення, Ольга Долуда, звернулася з проханням призначити автобусний маршрут від Північної Салтівки (вул.Наталії Ужвій) до Олексіївки (пр. Перемоги). Вона пояснила, що це колишній автобус №55.

Своє прохання авторка обґрунтувала наступним чином: “Зараз з Північної Салтівки до Олексіївки можна доїхати лише на метро або  автобусі №63, але з пересадками. Багато людей ще досі працює на заводі ФЕД. Раніше, коли був автобус №55, всім було дуже зручно добиратися на роботу одним транспортом. А зараз люди зазнають великих незручностей для того, щоб вчасно дістатися роботи. Усі були б вам дуже вдячні, якби Ви повернули цей маршрут. З повагою працівники корпорації ФЕД”.

Петиція повинна потрапити на розгляд міської влади, якщо її підтримають не менше 5000 осіб. За звернення можна проголосувати протягом 90 днів за посиланням

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у харківському метро відновили роботу станції “Перемога”

“Шановні пасажири! З 17:00 Станцію “Перемога” буде відчинено для обслуговування пасажирів. Поїзди будуть слідувати Олексіївською лінією метрополітену у звичному режимі”, - повідомили у КП “Харківський метрополітен”.  Нагадаємо, що у неділю, 24 вересня, рух поїздів Олексіївською лінією метрополітену тимчасово виконувався від станції "Олексіївська" до станції "Метробудівників" і у зворотному напрямку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися