Дружина "потонівця" Онищенко припинила голодування під стінами ХОДА

Жінка вимагала особистої зустрічі з головою ХОДА Олексієм Кучером

Дружина лідера громадської організації "Потон" Павла Онищенко, якого затримали за підозрою у посяганні на життя копів, припинила голодування і згорнула свою акцію з-під стін Харківської облдержадміністрації.

"Нам треба піти. Я, Паша тебе люблю, я тебе не кидаю. Просто обставини і ситуація склалися таким чином, що я не можу відстоювати тебе. Не я, не наші хлопці ми не можемо нічого зробити зараз. Я люблю тебе і я хочу, щоб ти був з нами. Ми збираємося і йдемо", — заявила Марина Онищенко.

Нагадаємо, 7 червня дружина "потонівця" вийшла до будівлі облдержадміністрації з наметом і чотирма дітьми. Жінка вимагала особистої зустрічі з головою ХОДА Олексієм Кучером. Вона хоче, щоб її чоловіка випустили з СІЗО.


Раніше ми писали, що 3 червня членів ГО "Потон" затримали на Харківщині в лісі Краснокутського району, де вони будували Слобожанську Січ і звали в гості президента Володимира Зеленського, щоб поскаржитися йому на вирубки в лісі. Активістів звинувачують у нападі на автомобіль поліції. Вони погрожували поліцейським, порізали колеса автомобіля і розбили скло. Київський районний суд обрав лідерам організації Павлу Онищенко та Миколі Маслову запобіжний захід у вигляді 60 діб утримання під вартою.Джерело: https://kharkov.comments.ua
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися