Жителям Харківщини пропонують евакуацію в Польщу: що відомо

Жителі Харківщини можуть скористатися безплатним евакуаційним рейсом до Польщі

У Наталинській громаді повідомили про можливість евакуації жителів до Польщі. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Наталинської територіальної громади. 

“Маріупольська асоціація жінок "Берегиня" оголошує про організацію чергового безплатного евакуаційного рейсу до Польщі. У Польщі є можливість тимчасового безплатного розміщення у місті Бельсько-Бяла. Ви можете самостійно планувати свій маршрут далі у країни ЄC з території Польщі”, - йдеться у повідомленні громади.

Попередньо рейс планується на жовтень 2023 року. Також додатково плануються евакуаційні рейси по території України зі східних областей (Запорізька, Дніпропетровська області).

“Евакуюємо жінок, дітей та літніх людей, які проживають у містах, де ведуться активні бойові дії, а також людей з тимчасово окупованих територій, які перемістились до підконтрольної території України та прифронтових територій”, - йдеться у повідомленні.

Дізнатися детальніше про умови евакуації до Польщі, можна за посиланням

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що постраждалі від війни українці можуть отримати грошову допомогу від Естонської ради у справах біженців. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Мінреінтеграції.  У відомстві пояснили, що українці, які постраждали від війни, можуть отримати виплати у розмірі 3600 гривень на одну людину. Кошти надходитимуть упродовж 3 місяців на банківський рахунок. Звернутися за грошовою допомогою можна через 6 місяців після отримання попередньої виплати. Пріоритет для отримання грошової допомоги надається найбільш вразливим категоріям населення.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися