Результати перевірки води у Харківській області: де виявили порушення

Порушення виявлені на всіх перевірених об'єктах централізованого водопостачання

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області розповіли про результати перевірки об'єктів водопостачання та водовідведення, повідомляють "Коментарі. Харків".

Так, станом на 26 жовтня фахівцями спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування проведено комісійні перевірки: 

  • об’єктів централізованого водопостачання – 123, 

  • об’єктів децентралізованого водопостачання – 462,

  • об’єктів водовідведення – 9. 

У результаті проведених перевірок порушення виявлені на 123 (100%) об’єктах централізованого, 438 (94,8%) об’єктах децентралізованого водопостачання та на 5 об’єктах водовідведення (55,6%).

З метою усунення виявлених порушень санітарного законодавства 

  • видано 119 приписів, 

  • направлено 260 листів з пропозиціями та відповідними роз’ясненнями до органів місцевого самоврядування та балансоутримувачів щодо усунення виявлених порушень,

  • ініційовано проведення 24 засідань місцевих комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для розгляду питання забезпечення населення якісним питним водопостачанням.

“Проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню інфекційних хвороб людей, локалізації та ліквідації спалахів і епідемій на території Харківської області в умовах воєнного стану триває”, - уточнили в Головному управлінні.

Мета контролю – запобігти виникненню та поширенню інфекційних хвороб людей, локалізації та ліквідації спалахів та епідемій, зокрема холери, на території України.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що відбувається з постачанням води в Харкові.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися