Стало відомо, які дороги відремонтували в Харківській області

У 2023 році першочергово проведено роботу щодо забезпечення транспортного сполучення з деокупованими громадами області

У Харківській області впродовж року капітально відремонтували понад 75 кілометрів місцевих автодоріг та 8 мостів.  Про це під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі повідомив директор ДП "Дороги Харківщини" Ігор Турченко, пишуть "Коментарі. Харків".

Внаслідок повномасштабної війни 1650 кілометрів автодоріг регіону були зруйновані повністю, 2440 – частково. Найбільших руйнувань зазнали місцеві дороги в Ізюмському районі – 988 кілометрів, Куп'янському – 914 кілометрів, Чугуївському – 736 кілометрів та Харківському – 356 кілометрів.

Загалом протяжність автомобільних доріг місцевого значення у Харківській області становить 7334 кілометри, на яких розташовано 557 мостів. 

На відновлення місцевої мережі доріг Харківської області цьогоріч передбачена субвенція з держбюджету, з урахуванням залишків попередніх років, у розмірі 887 мільйонів гривень, зазначив директор ДП “Дороги Харківщини”.

Представник держпідприємства розповів, що у 2023 році першочергово проведено роботу щодо забезпечення транспортного сполучення з деокупованими громадами області. Було відновлено 75,4 кілометра доріг, з них 22 кілометри у Чкаловській і Печенізькій громадах: Гракове - Леб'яже - Базаліївка; 14,5 кілометра у Печенізькій та Старосалтівській громадах: Мартове - Хотімля - Старий Салтів; 8,1 кілометра у Височанській громаді: селище Бабаї, село Тимченки; 3,3 кілометра у Безлюдівській громаді: селище Хорошеве.

За рахунок експлуатаційного утримання було проведено ремонт майже 88 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття, нанесено понад 200 кілометрів дорожньої та поновлено майже 300 квадратних метрів пішохідної розмітки, додав директор КП “Дороги Харківщини”.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харківській області перекривають дороги.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися