Стало відомо, коли демонтують пошкоджений будинок на Салтівці

Будинок може неконтрольовано впасти

На вул. Наталії Ужвій, 82 тривають роботи з демонтажу першого підʼїзду багатоповерхового будинку, пошкодженого внаслідок обстрілів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

Як повідомив заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Євген Пасенов, перший і найскладніший етап демонтажу верхньої частини будинку, а саме ліфтового приміщення, перебуває на фінальній стадії. 

“Цей будинок у такому стані, що якщо ми його не демонтуємо, він може неконтрольовано впасти і зруйнувати ще один під’їзд. Будинок розбирають, починаючи з верхнього поверху, і так поверх за поверхом униз”, - розповів він. 

Роботи з демонтажу планують завершити до кінця цього року, максимум - до середини січня.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що станом на 1 жовтня 2023 року кількість ФОП у Харкові склала майже 119 тис., а протягом року офіційно свій бізнес зареєстрували 10,5 тис. 

Звіті про економічний і соціальний розвиток міста Харкова за 9 місяців 2023 року оприлюднив Департамент економіки та комунального майна. У департаменті повідомили, що головною метою виконавчих органів цьогоріч є відновлення сталого розвитку міста та комфортності проживання громадян.

За даними департаменту, у місті триває поступове збільшення кількості підприємств торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, ринків і торговельних майданчиків. У місті відкриваються нові гіпермаркети, супермаркети та торгові центри.

Детальніше про ситуацію з бізнесом у Харкові, читайте за посиланням.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися