Жителям Харківщини порадили дивитися вгору: що відбувається

Потрібно бути обережним, проходячи повз будинки

У Борівській селищній раді нагадали про загрози для здоров'я та життя людей у зимовий період, повідомляють "Коментарі. Харків".

У селищній раді зазначили, що внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки.

“Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на тротуарах що безпосередньо прилягають до будинків. Бурульки є серйозною небезпекою, адже падаючи, вони можуть травмувати перехожих, - йдеться у повідомленні.

Також порадили уникати небезпечних ділянок, у разі неможливості позбавитися від бурульок.

Загрозливою є ситуація поблизу під’їздів багатоповерхових будинків та при вході до торговельних майданчиків. Вірогідність травмування в цих місцях є найвищою. Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

По можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста.

Також потрібно бути обережним, проходячи повз будинки. Необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки. Проходячи ці місця, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

“Дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагічних наслідків. Будьте пильними та бережіть себе!”, - звернулися у селищній раді до жителів громади.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що з настанням зими кількість травм серед населення значно зростає. Як знизити ризик загрози, читайте за посиланням.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися