Жителям Харківщини надають грошову допомогу на лікування: подробиці

З початку року у громаді надали грошову допомогу у розмірі 200 тис. грн

У Печенізькій селищній раді розглянули питання щодо надання грошової допомоги на лікування жителям громади, повідомляють "Коментарі. Харків".

Питання розглядали на засіданні комісії по соціальному забезпеченню при виконавчому комітеті Печенізької селищної ради, яке відбулося 27 листопада. 

Комісія розглянула питання надання матеріальної допомоги Захиснику України, жителю Печенізької громади, від якого надійшла заява та відповідний пакет документів. Кошти в сумі 10 тис. грн було виділено з місцевого бюджету для відновлення та лікування травм і поранень, пов’язаних із захистом України.

Всього від початку року, станом на 27.11.2023 року,  до селищної військової адміністрації надійшло 20 заяв від військовослужбовців, які проходять лікування. В цілому одноразову грошову допомогу надано допомогу на суму 200 тис. грн, тобто по 10 тис. грн на кожного.  

“Працюємо над тим, аби кожен, хто захищає Україну від російських окупантів, відчував підтримку й допомогу від місцевої адміністрації. Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які обороняють Україну”, - зазначили у селищній раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що мешканці п’яти прифронтових областей можуть отримати кошти на відновлення сільськогосподарської діяльності

У Мінреінтеграції розповіли, що Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає Програму підтримки сільського господарства України. Мета програми – надати допомогу місцевому населенню та внутрішньо переміщеним особам відновити фермерську діяльність, яка постраждала внаслідок війни.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися