В Харківській області завтра видаватимуть продуктові набори (адреси)

Щоб отримати продуктові набори, потрібно мати відповідні документи

У деяких громадах Харківської області у середу, 6 грудня завтра видаватимуть продуктові набори, пишуть "Коментарі. Харків".

У Близнюківській громаді повідомили про видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів. “Особи віком 70-74 роки (70, 71, 72, 73, 74 роки включно), які проживають на території селища Близнюки, сіл Садове та Батюшки, запрошуються за отриманням гуманітарної допомоги - продуктових наборів”, - зазначили у громаді.

Видача буде здійснюватися з 6 грудня у Центрі надання соціальних послуг громади.

“Візьміть, будь ласка, з собою відповідні документи”, - уточнили у громаді.

У Богодухівській міській раді нагадали про продовження видачі продуктової допомоги. Інформація актуальна для мешканців та ВПО міста Богодухова, сіл Семенів Яр, Москаленки, Мусійки, Паляничники.

У середу, 6 грудня для отримання запрошуються особи, чиї прізвища починаються 

  • на літеру В - з 8:00 до 11:00;

  • з літер Г, Г' - з 12:00 до 15:00.

“Видача організована Богодухівською міською радою у приміщенні  Богодухівського ліцею №3 з 8:00 до 15.00”, - уточнили у міській раді.

Щоб отримати продуктову допомогу, при собі потрібно мати оригінали наступних документів: 

  • паспорт, 

  • ідентифікаційний код, 

  • свідоцтво про народження дитини, 

  • довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб).

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у Харківській області звернулися до жителів з проханням надати заявки на отримання гуманітарної допомоги. Про умови отримання продуктових та гігієнічних наборів, читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися