В одній з громад на Харківщині завтра не буде води (адреси)

Води не буде у зв'язку з проведенням ремонтних робіт

У Балаклійській міській раді попередили про тимчасове обмеження холодного водопостачання, повідомляють "Коментарі. Харків".

“Завтра, 08 грудня, з 9:00 до 16:00 у зв’язку з ремонтними роботами на водогоні буде відсутнє водопостачання у частині міста Балаклія”, - повідомили у міській раді.

Води не буде за наступними адресами:

▪️вул. Центральна, 5,7,9,11,13,15

▪️вул. Соборна, 75, 77

▪️вул. 1-го Травня, 4,6

“Просимо запастись водою на даний період часу! Вибачте за тимчасові незручності!”, - звернулися до споживачів у міській раді.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що на Харківщині власники житла, які певний час не проживають в ньому, можуть не сплачувати за газ. Однак у деяких випадках плата все ж буде нараховуватися. 

У разі тимчасового непроживання у приміщенні газовики радять власникам оселі, де було встановлено лічильник газу або: 

  • щомісяця передавати з 1 по 5 число незмінні показання лічильника. Зробити це можна в особистому кабінеті “Газмережі”,

  • надіслати письмову заяву (у довільній формі) до Харківської філії “Газмережі” про факт тимчасового непроживання.

Якщо у житловому приміщенні відсутній газовий лічильник, то потрібно звернутися  з письмовою заявою (у довільній формі) до Харківської філії “Газмережі” та додати копію паспорта, ІПН власника житла, підтверджуючі документи про тимчасову реєстрацію всіх зареєстрованих у домоволодінні осіб. Документи про тимчасове непроживання необхідно оновлювати кожні 6 місяців.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися