У Харкові на безпритульних тварин витратять понад 5 мільйонів гривень: деталі

Аукціон проведуть 25 грудня

Департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради оголосив тендер на суму 5,6 млн грн. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на відповідний тендер, розміщений на сайті Рrozorro.

Департамент планує закупити послуги з відлову тварин. Йдеться про здійснення вилову безпритульних домашніх тварин на території м. Харкова. За 850 послуг планують заплатити 5,6 млн грн. Початок аукціону - 25 грудня 2023 року. 

Відповідні послуги мають бути надані до 31 травня 2024 року. 

Відповідно до проєктної документації передбачається здійснення вилову безпритульних домашніх тварин на території м. Харкова, які досягли шестимісячного віку (510 послуг). До послуги входить відлов тварини, ветеринарна обробка однієї тварини (в т.ч. інсектоакарицидна обробка, дегельмінтизація), біостерилізація, вакцинація та утримання тварин. 

Також передбачене здійснення вилову безпритульних домашніх тварин на території м. Харкова, які не досягли шестимісячного віку (340 послуг): відлов, ветеринарна обробка, утримання.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що у КП “Центр поводження з тваринами” перевірили умови проведення масової стерилізації безпритульних тварин. Комісія відвідала хірургічні приміщення, післяопераційні стаціонари та зону карантину, де тварини отримують необхідні щеплення і лікування. 

“Результати перевірки показали, що притулок справляється з навантаженням та за потреби може розширюватись, аби проводити більшу кількість операцій”, - повідомили у міській раді.

Детальніше про утримання безпритульних тварин в Харкові читайте за посиланням
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися