«Гарних людей залишилося мало! Бережіть мене», - екссуперник Кернеса заявив, що буде йти в мери Харкова

Сапронов шукає до себе в команду срачологів та секретарок "не блондинок"

Харківський мільйонер та колишній конкурент Кернеса на виборах Сапронов Юрій Анатолійович жартома заявив, що буде балотуватися на пост Харківського Міського Голови. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Це було важке рішення, з масою сумнівів, безсонними ночами, дискусіями з друзями, SWOT аналізом. Програму написав. В середині літа опублікую. Іду рятувати країну. Формую штаб", - написав Сапронов.

Бізнесмен також зазначив, що йому в штаб потрібні фахівці-аналітики:

- по ЖКГ

- по інфраструктурі міського господарства

- з чорного піару

- маркетологи

- спіч райтери

- срачологи

- секретарки-референтка (тут обмеження за віком, сорі, до 30 років, які не блондинки, сорі ще раз).

"Пам'ятайте! Хороших людей залишилося мало! Бережіть мене! Девіз передвиборчої компанії "Хто не з нами, той проти нас". Будемо віднімати та ділити. Це я відразу, по-чесному. PS За інфо розвідки М. Добкін і Терехов знімуться. Ю.Світлична йде Главою Офісу Президента. Тепер всі шанси в мене. З О. Фельдманом домовлюся, по-сусідськи. Інфо 100% ", - підсумував свій гумористичний пост Сапронов.

Нагадаємо, ще в лютому бізнесмен зрадів, що нарешті ВРУ прийняла закон про збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися