Скільки всього щеплень від коронавірусу зробили у Харківській області

На Харківщині медики продовжують вакцинувати населення

На Харківщині триває вакцинація. Всю статистику регіону опублікували у Харківському обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

За 22 січня в області вакцину одержали 3948 осіб. Від початку вакцинації загалом зробили 2 142 033 щеплення: 1 114 551 - перша доза і 1 015 193 - друга. Також люди зробили 1057 додаткових щеплень і 11 232 ревакцинальні дози.

Контекст:

 Навчальний рік у харківських освітніх закладах триватиме до червня через тритижневі канікули восени. Про це повідомила директор Департаменту освіти міста Ольга Деменко. Вона зазначила, що у департаменті вирішили продовжити осінні канікули до 5 листопада, аби вже з понеділка, 8 листопада, школярі продовжили навчатися в очному режимі.

 Лікар із Харкова Андрій Волянський вважає, що у 2022 році додана смертність має змінитися компенсацією (зменшенням кількості летальних наслідків у порівнянні з допандемічним періодом). Тобто, поточний рік буде не таким трагічним як минулий.

 Нагадаємо, відомі волонтери, музиканти та промисловці Харківської області знялися у відеороликах, які підготувало МОЗ спільно з Червоним Хрестом. Раніше з'явилося звернення від волонтерки Наталії ПоповоїДівчина заявила, що вона вакцинувалася, та закликала людей наслідувати її приклад.

 Нагадаємо, раніше портал "Коментарі. Харків" поінформував читачів про те, що у Харківській області погіршується ситуація із захворюваністю на коронавірус. У порівнянні з результатами минулого тижня на цьому показники набагато вищі. Наприклад, у Харкові за добу захворіло 1159 осіб.  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися